آخرین ها از کیش
خانه » اخبار کیش » برقراری مسیر دریایی کیش و بصره عراق

برقراری مسیر دریایی کیش و بصره عراق

برقراری مسیر دریایی کیش و بصره عراق

استاندار بصره و هیات همراه در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر گسترش روابط فی مابین تاکید کردند.در این دیدار مهندس مونسان با اشاره به تسهیلات سرمایه گذاری در کیش گفت: عدم نیاز به روادید، ورود و خروج ارز بدون محدودیت ، فرصت خوبی برای سرمایه گذاری خارجی در این جزیره زیبا فراهم کرده است.

برقراری مسیر دریایی بین کیش وبصره
مهندس مونسان از درخواست استاندار بصره در خصوص حضور گردشگران عراقی در کیش استقبال کرد و گفت: شرکت هواپیمایی کیش آماده برقراری خط پروازی به تمامی کشورهایی است که گردشگران آن مایل به سفر به کیش هستند و در این میان آماده برقراری مسیر دریایی بن کیش و بصره هستیم. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که کیش مناسبترین مکان برای اقدامات درمانی در رشته های چشم پزشکی و جراحی زیبایی است افزود: شرایط اقلیمی کم نظیر جزیره کیش، و وجود شاخص‌های اصلی جذب توریست از جمله هتل‌های مجهز، ساحل ویژه برای بانوان و جاذبه های گردشگری می تواند جزیره کیش را به عنوان مقصد گردشگری سلامت به کشورهای مسلمان منطقه معرفی کند.

مسیر دریایی کیشمهندس مونسان به تغییر فضای سیاسی کشور در دولت تدبیر و امید گفت: علاقه مند به حضور گردشگران عراقی در کیش هستیم و ابتدا جذب گردشگران مسلمان کشورهای منطقه، سپس دیگر کشورهای مسلمان و نیز کشورهای آسیایی را که در نقطه مقابل آب و هوایی با کیش هستند در دستور کار خود قرار داده ایم و از سال آینده آن را گسترش خواهیم داد. ماجد نصراوی استاندار بصره نیز در این دیدار با تشکر از میهمان نوازی مهندس مونسان، جزیره کیش را بسیار زیبا و مکان مناسبی برای تفریح خانواده های مسلمان دانست و افزود: جزیره کیش مقصد گردشگری مسلمانان است و در این میان، با ترغیب حضور تورگردانان و خبرنگاران عراقی، زمینه حضور گردشگران و به نوبه آن سرمایه گذاران در کیش را فراهم خواهیم کرد.

درباره‌ی جابر اسدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sitemap