عکس های هتل سان رایز کیش 1

نمایی زیبا از بیرون هتل سان رایز

هتل سان رایز یکی از هتل های سه ستاره  جزیره کیش است که در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع روبروی بازار بین المللی پردیس دو در سال ۱۳۸۴ به بهره برداری رسید. و نزدیک بودن این هتل به بازار پردیس دو خود یکی از نقاط قوت این هتل به شمار میرود چون شما با اسکان در این هتل به یکی از بهترین بازارهای جزیره کیش دسترسی دارید.


این هتل ۳ دارای ۲۵ سوئیت ۱ خوابه ، ۶ اتاق سوئیت ۲ خوابه و ۲ سوئیت ۳ خوابه می باشد که کلیه اتاق ها دارای تلفن ، تلویزیون ، یخچال و اسپلیت و اینترنت می باشد. مشرف بودن عمده اتاقها به آبهای نیلگون خلیج فارس و رنگ آمیزی متنوع طبقات که میهمانان گزینه بهتری را جهت اقامت برگزینند.

عکس های هتل سان رایز مشهد 2

تصویری از لابی هتل سان رایز

امکانات تفریحی هتل شامل دو قایق کف شیشه ای و تندرومی باشد که می توان با آن مرجانها و ماهی های زیر آب را مشاهده کرد. … در هر یک از سوئیت ها امکان بر قراری ارتباط با تمامی جهان به وسیله اینترنت و امکان استفاده فرزندان شما از D.V.D و V.C.D و تلویزیون که دارای ۶ کانال ماهواره ای است فراهم گردیده است…رستوران ۲۴ ساعته،صبحانه رایگان سرد و گرم در انواع ایرانی و خارجی  نیز از دیگر امکانات این هتل می باشد.

عکس های هتل سان رایز مشهد 3

نمایی از اتاق های هتل سان رایز کیش

عکس های هتل سان رایز مشهد 4

نمایی دیگر از اتاق های هتل

عکس های هتل سان رایز مشهد 5

نمایی زیبا از سوئیت هتل سان رایز کیش

عکس های هتل سان رایز مشهد 6

رستوران هتل سه ستاره سان رایز کیش

عکس های هتل سان رایز مشهد 7

نمایی زیبا از هتل سان رایز جزیره کیش


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
طبقه بندی: هتل | هتل های 3 ستاره کیش | هتل های جزیره کیش | هتل کیش | کیش  
                       تاريخ : ۱۷ اسفند, ۱۳۹۱  نويسنده : | يك نظر

يك نظر به هتل سه ستاره سان رایز جزیره کیش

comment rss - Trackback

  1. محمد می‌گه:

    با سلام چون از طریق این سایت اطلاعات زیادی کسب کردم و کمک زیادی به من و خانواده ام نمود لذا لازم دیدم تا نظراتم را برای دیگران بیان نمایم . من همراه با خانواده ام که با یک بچه ۵ نفر بودیم در انتهای بهمن ماه امسال به این هتل رفتیم و چون اکثر هتلهای درجه بالا پر بود با مبلغ بیشتر این هتل را انتخاب کردم و خیلی نگران بودم اما از بدو ورود تمام نگرانی ام برطرف شد چرا که هتلی بسیار تمیز با پرسنلی خوش برخورد را مشاهده کردیم .استقبال فرودگاهی با احترام انجام گرفت .کار تحویل اتاق هم سریعاٌ و با خوشرویی انجام گردید . وضعیت اتاقها تمیز و جادار بود و تنها نور کم آن و مشکل آب سرد سرویس توی ذوق می زد . سیستم سرمایش آن نسبتاٌ قدیمی است و در این زمان نیاز به کولر نبود اما در تابستان قطعاٌ مشکل خواهد داشت . نحوه برخورد بسیار خوب بود و گروه گردشگری هم اطلاعات خوبی را ارائه نمودند . نزدیکی این هتل به بازارهای پردیس ۱ و ۲ از مزایای آن است و صبحانه هتل هم بسیار متنوع و خوب است اما منوی نهار بسیار محدود است و کیفیت بالایی ندارد . در کل من از این هتل رضایت دارم و بعنوان هتل سه ستاره آنرا به دوستان پیشنهاد می کنم .

» ارسال نظراتتمامی حقوق برای تور کیش محفوظ می باشد.

طراحی و بهینه سازی: رضا جلیلی غلامی 09197287058

Sitemap